JAN WALASZEK

#ChrońToCoJestWażne... 

JAN WALASZEK

Chroń to co jest WAŻNE 

Od najmłodszych lat sport był wyznacznikiem każdego dnia. 

 

 

Branżą finansową zajmuję się od 2003 pracując dla jednej ze spółek Banku BPH S.A. Od tego czasu związany ze sprzedażą i obsługa klienta. 

O człowieku

Poznaj czło­wieka, który nie przez przy­pa­dek zajmuję się ubez­pie­cze­niami na życie. Mia­łem być siat­ka­rzem całe życie… Los chciał ina­czej,

a kon­tu­zje ode­brały marze­nia. Na szczę­ście zdą­ży­łem je choć w części zre­ali­zo­wać, lecz nie­do­syt pozo­stał. Śmierć ojca w mło­dym wieku zmu­sił, mnie do innego spoj­rze­nia na bez­pie­czeń­stwo rodziny. Trzeba było wziaść się z życiem za barki, pomóc mamie i niepełnoletniemu rodzeństwu. Dziękuje za to doświadczenie, gdyż ono bardzo mocno mnie ukształtowało. Dobry Bóg dał rodzinę i trójkę dzieci – mój cały Świat! Dzi­siaj mam doświad­cze­nie jak ją zabez­pie­czyć. Tyle i aż tyle spotkajmy się, a posłu­cham Two­jej histo­rii.

 

Może będę mógł w czymś Ci pomóc...

Doświadczenie

 

Pracując już kilkanaście lat w branży finansowej, przeszedłem drogę od agenta po dyrektora. Zbudowałem trzy struktury sprzedażowe, zapraszając do współpracy ponad stu współpracowników. W międzyczasie osobiście doradzałem ponad 500 różnym klientom, oferując im indywidualne rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Kolejnych ok. 500 klientów poznałem wespół, z agentami których wdrażałem do pracy.

Może los zechce, abyśmy nawiązali współpracę? 

Wierzę, że powyższe nie było dziełem przypadku, lecz spowodowane również i prywatnymi doświadczeniami. Kilkanaście lat temu będąc jeszcze pracownikiem banku, pewnego dnia otrzymałem telefon z informacją, że mój ojciec zginął w wypadku... To zdarzenie jak się później okazało, ukształtowało mnie zawodowo w branży ubezpieczeniowej. Doświadczając skutków w rodzinie po takim zdarzeniu oraz reagując na nie w tamtym czasie, dzisiaj mogę lepiej zrozumieć Ciebie czyli potrzeby klienta. Prywatnie jestem mężem i ojcem trójki dzieci (czwarte w drodze), dlatego tym bardziej wiem, jak jesteś ważny dla Twoich bliskich. Jestem również przedsiębiorcą, dzięki czemu partnersko spojrzymy jak zabezpieczyć twój biznes i najcenniejszego pracownika w twojej firmie - Ciebie!

 

Profesjonalizm

 

Mając na uwadze powyższe doświadczenie oraz co bardzo istotne w naszej branży osobistą etykę zawodową musisz wiedzieć, że:

  • na spotkaniu będziemy analizować Twoją osobistą sytuację rodzinna, finansowa oraz zawodową gdyż nie mam dla Ciebie gotowej oferty, póki nie poznam Twoich potrzeb. Porozmawiamy o jakości rozwiązań, jakie mam do dyspozycji. Ogólne warunki ubezpieczenia - to one Ci powiedzą, jak jesteś chroniony!
  • otrzymasz podsumowanie naszej rozmowy w formie raportu, abyś zawsze mógł do niego wrócić. Będą tam wszystkie informacje, na podstawie których zostanie Ci zaproponowane rozwiązanie. Przygotowana dla Ciebie indywidualna propozycja oraz komentarz do niej, będzie podstawą do rozważań czy możemy zacząć chronić Ciebie i Twoich bliskich. Oczywiście będziesz miał czas na podjęcie decyzji, abyś był pewien, że wybór jest świadomy i dobrowolny.
  • poproszę Cię również o komentarz na temat naszego spotkania i mojej osoby. Jeśli uznasz, że dzięki jakości mojej pracy zasłużyłem, abyś mógł zarekomendować moje usługi, spotkam się z osobami, na których Ci zależy. Dzięki temu również im będę mógł pomóc. Wiedz, że nikogo nie potraktuję lepiej lub gorzej. Wszystkie osoby z Twojej rekomendacje otrzymają tyle samo empatii, wiedzy i zrozumienia co Ty, bez względu na fakt, jakie będą miały potrzeby czy możliwości do ich zaspokojenia.

Jeśli jednak uznasz, że warto porozmawiać ze mną o współpracy musisz wiedzieć, że:

  • pasją którą posiadam możesz się zarazić, więc uczulam na początku ;)
  • otrzymasz pełne wsparcie i praktyczną wiedzę jak rozwijać się w naszej branży. Moje osobiste doświadczenie może być drogowskazem jak szybciej przejść z punktu A do punktu B, twojej kariery zawodowej. Będziesz się rozwijał tylko wtedy, gdy będziesz tego naprawdę chciał! Dlatego też wiedz, że nie zwykłem "pchać sznurka", zapewne wiesz, co mam na myśli.
  • Oczekuję etycznego podejścia do biznesu i zaangażowania w działaniu, a reszty się nauczysz. A jeśli książka Ciebie nie gryzie i chcesz się rozwijać, podróż będzie tym bardziej ekscytująca!

"Jeśli zaakceptuję Cię takim jakim jesteś, uczynię Cię gorszym. Jeżeli jednak będę Cię traktował jak kogoś, kim jesteś w stanie się stać, pomogę Ci nim zostać". Johann Wolfgang von Goethe

 

Zaufanie

 

Zwykle pytam swoich klientów, czy byli kiedyś u lekarza? I jak by się czuli, gdyby lekarz patrząc na nich, już w drzwiach wypisywał im receptę? Dlatego sam sobie odpowiedz na pytanie, jak chciałbyś, abym zadbał o to, co masz najcenniejsze, czyli życie i zdrowie Twoje i Twoich najbliższych. Mam cywilną odwagę powiedzieć Ci, co może być dla Ciebie problemem finansowym lub nawet odradzać Ci ubezpieczenie, jeśli nie mam takiej potrzeby. Nie otrzymasz „recepty” - oferty, która nie będzie zabezpieczać Twoich potrzeb pomimo faktu, iż nakazują to ustawy, lecz dlatego, że szanuje Ciebie i twoje pieniądze.

Nie jestem sprzedawcą, a raczej Twoim lekarzem finansowym i podobnie jak do lekarza, musimy mieć do siebie zaufanie, które ma procentować Twoim bezpieczeństwem.

Dla wielu może mieć znaczenie, że posiadam ten sam numer telefonu 504 278 269 od kilkunastu lat, gdyż nie wstydzę się tego, co robie. Transparentnie komunikuje, czym się zajmuje i jak mogę Ci pomóc!

Nazywam się Jan Walaszek i chciałbym z Tobą porozmawiać. Sam zdecyduj czy pozwolisz mi Ciebie chronić, czy może nawiążemy współpracę. Masz odwagę zaryzykować i wypić ze mną kawę?

"Wolę być prawdziwym dla siebie, nawet jeśli grozi to narażeniem się na kpinę innych ludzi, niż być dla siebie fałszywym i narazić się na własną odrazę." FREDERICK DOUGLASS

Kontakt znajdziesz, jeśli uznasz, że warto ;)

PS. DPZ w branży może również oznaczać umowę dodatkową poważnych zachorowań o której również chętnie Ci opowiem ;)

Kontakt

Copyright by Jan Walaszek

Twoje imię
Twój e-mail:
Numer telefonu
Treść wiadomości - Jak moge Ci pomóc?
Administratorem danych osobowych jest Doradztwo Finansowo Ubezpieczeniowe Jan Walaszek, Ul. Wielicka 81/46 30-552 Kraków. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Zgadzam się na przekazywanie ofert produktów lub usług na podany numer telefonu.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Twoje imię
Twój e-mail:
Numer telefonu
Treść wiadomości. Jak mogę Ci pomóc?
Administratorem danych osobowych jest Doradztwo Finansowo Ubezpieczeniowe Jan Walaszek, Ul. Wielicka 81/46, 30-552 Kraków. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Zgadzam się na przekazywanie ofert produktów lub usług na podany numer telefonu.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!